close
تبلیغات در اینترنت
تک درخت پاییزی | تصویر پس زمینه - wallpapers

تک درخت پاییزی


Alexa
1
تک درخت پاییزی

لینک شماره 1 :
عنوان:


عرض: ارتفاع: کیفیت: 100
در این قسمت شما می توانید اندازه ها و کیفیت تصویر را تغییر دهید.
برای این که نسبت اندازه ها یکسان باشد کافیست که در میله های عرض و ارتفاع در یک راستا قرار بگیرند.
در این ابزار هر تصویر را می توانید فقط به اندازه 2 برابر اندازه خود بزرگ کنید. که البته با کمی نگاه کردن به آدرس ساخته شده می توانید تصویر بزرگتری را نیز درست کنید ولی در آن صورت کیفیت تصویر به شدت با کاهش روبرو خواهد بود.

کد برای انجمن:
کد HTML:
آدرس تصویر:
اندازه تصویر: ...
پسوند تصویر: ...

درخت یا دار یک گیاه بزرگ چوبی دیرپا است.

از بلندای درختان نمی توان تعریف مشخّصی ارائه داد ولی روی‌هم‌رفته درختان در بزرگسالی دست کم ۶ متر بلندا دارند. در ساختار یک درخت معمولاً شاخه‌هایی وجود دارند که به یک تنهٔ بزرگ پیوند دارند. در سنجش با دیگر گونه‌های گیاهی و جانوری، درختان زندگی دیرپایی دارند. گونه‌هایی از درختان بیش از ۱۰۰ متر قد می‌کشند و برخی درختان نیز چند هزار سال عمر می‌کنند. درختان از عناصر مهم چشم‌انداز طبیعی، باغ‌سازی و محوطه‌سازی هستند.

۱۵ اسفند روز درخت‌کاری است و هر ساله شمار زیادی درخت در آن روز کاشته می‌شود.

به محل کاشته شدن زیادی درخت و درختچه برای نمایش و پژوهش درختستان گویند. اگر محیط مناسب رشد درختان فراهم شود عمر و رشد آنها می‌تواند تا سالیان درازی ادامه یابد.

ادامه مطلب در ویکی پدیابرچسب ها : درخت درخت درخت درخت , پاییز پاییز پاییز پاییز , درخت پاییز درخت پاییز درخت پاییز درخت پاییز , درخت در پاییز درخت در پاییز درخت در پاییز درخت در پاییز , عکس عکس عکس عکس , تصویر تصویر تصویر تصویر , عکس درخت عکس درخت عکس درخت عکس درخت , تصویر درخت تصویر درخت تصویر درخت تصویر درخت , عکس درخت در پاییز عکس درخت در پاییز عکس درخت در پاییز عکس درخت در پاییز , عکس پاییز عکس پاییز عکس پاییز عکس پاییز , پاییز زیبا پاییز زیبا پاییز زیبا پاییز زیبا ,
موضوع : طبیعت ,پاییز ,
بازدید : 1066
تاریخ : پنجشنبه 17 اسفند 1391 زمان : 14:14 | نویسنده : محمد | نظرات ()

کد امنیتی

تمامی حقوق مطالب این سایت مربوط به همین سایت می باشد و کپی برداری به شدت پیگرد قانونی دارد. | طراح قالب: Moisrex