close
تبلیغات در اینترنت
گل و پروانه | تصویر پس زمینه - wallpapers

گل و پروانه


Alexa
1
گل و پروانه

لینک شماره 1 :
عنوان:


عرض: ارتفاع: کیفیت: 100
در این قسمت شما می توانید اندازه ها و کیفیت تصویر را تغییر دهید.
برای این که نسبت اندازه ها یکسان باشد کافیست که در میله های عرض و ارتفاع در یک راستا قرار بگیرند.
در این ابزار هر تصویر را می توانید فقط به اندازه 2 برابر اندازه خود بزرگ کنید. که البته با کمی نگاه کردن به آدرس ساخته شده می توانید تصویر بزرگتری را نیز درست کنید ولی در آن صورت کیفیت تصویر به شدت با کاهش روبرو خواهد بود.

کد برای انجمن:
کد HTML:
آدرس تصویر:
اندازه تصویر: ...
پسوند تصویر: ...

پَروانه حشره‌ای است از راسته پولک‌بالان (Lepidoptera)، از خانواده طبقه‌بندی‌نشده گُرزشاخکان.

الگوهای گوناگون رنگارنگ بر روی بال‌های پروانه‌ها و پرواز نامنظم ولی باوقار آن‌ها باعث شده تا تماشای پروانه یکی از سرگرمی‌های محبوب در برخی کشورها به‌شمار بیاید.

پروانه‌ها دارای چهار مرحله در زندگیشان هستند: مرحلهٔ اول تخم است، که پروانهٔ بالغ تخم گذاری می‌کند. مرحلهٔ دوم که تبدیل به لارو یا کرم می‌شود. در این مرحله لارو (کرمینه) مقدار زیادی برگ می‌خورد تا خود را برای مرحلهٔ بعد آماده کند. مرحلهٔ سوم شفیره است که کرم تاری به نام پیله به‌دور خود می‌بافد و مدتی در آن بدون هیچ غذایی زندگی می‌کند. مرحلهٔ چهارم که پروانه است و جانور بالغ که دارای بال است از پیله بیرون می‌آید.

ادامه مطلب در ویکی پدیابرچسب ها : پروانه پروانه پروانه پروانه , عکس پروانه عکس پروانه عکس پروانه عکس پروانه , عکس گل و پروانه عکس گل و پروانه عکس گل و پروانه عکس گل و پروانه , گل گل گل گل , گُل گُل گُل گُل , گل و پروانه زیبا گل و پروانه زیبا گل و پروانه زیبا گل و پروانه زیبا , پروانه زیبا پروانه زیبا پروانه زیبا پروانه زیبا , زیبا ترین پروانه زیبا ترین پروانه زیبا ترین پروانه زیبا ترین پروانه , زیباترین پروانه زیباترین پروانه زیباترین پروانه زیباترین پروانه , تصویر تصویر تصویر تصویر , عکس عکس عکس عکس ,
موضوع : جانوران ,حشرات ,
بازدید : 289
تاریخ : جمعه 18 اسفند 1391 زمان : 14:51 | نویسنده : محمد | نظرات ()

کد امنیتی

تمامی حقوق مطالب این سایت مربوط به همین سایت می باشد و کپی برداری به شدت پیگرد قانونی دارد. | طراح قالب: Moisrex