close
تبلیغات در اینترنت
فراری قرمز با در های باز | تصویر پس زمینه - wallpapers

فراری قرمز با در های باز


Alexa
1
فراری قرمز با در های باز

لینک شماره 1 :
عنوان:


عرض: ارتفاع: کیفیت: 100
در این قسمت شما می توانید اندازه ها و کیفیت تصویر را تغییر دهید.
برای این که نسبت اندازه ها یکسان باشد کافیست که در میله های عرض و ارتفاع در یک راستا قرار بگیرند.
در این ابزار هر تصویر را می توانید فقط به اندازه 2 برابر اندازه خود بزرگ کنید. که البته با کمی نگاه کردن به آدرس ساخته شده می توانید تصویر بزرگتری را نیز درست کنید ولی در آن صورت کیفیت تصویر به شدت با کاهش روبرو خواهد بود.

کد برای انجمن:
کد HTML:
آدرس تصویر:
اندازه تصویر: ...
پسوند تصویر: ...

فراری (به ایتالیایی: Ferrari)‏ یک کارخانه سازنده خودرو ایتالیا است. این کمپانی تحت مالکیت کمپانی فیات می‌باشد، خودروهای این کمپانی به اصطلاح «ابَرخودرو» هستند و از سرعت و قیمت بالایی برخوردارند.

سریعترین مدل این کمپانی F50 GT1 است که قادر است با ۳۷۰ کیلومتر بر ساعت حرکت کند.

این کمپانی توسط انزو فراری پایه گذاری شد و در مسابقات اتومبیل رانی شرکت می‌نمود فراری معروف به اسب رام نشدنی ایتالیایی‌ها است. داشتن یکی از آنها آرزوی خیلی‌ها می‌باشد. این کمپانی در مسابقات اتوموبیل رانی فورمول یک هم بسیار معروف است و خودروهای مخصوص فورمول یک هم تولید می‌کند.

ادامه مطلب در ویکی پدیابرچسب ها : Ferrari Ferrari Ferrari Ferrari , red Ferrari red Ferrari red Ferrari red Ferrari , فراری فراری فراری فراری , ماشین ماشین ماشین ماشین , عکس ماشین عکس ماشین عکس ماشین عکس ماشین , تصویر ماشین تصویر ماشین تصویر ماشین تصویر ماشین , عکس فراری عکس فراری عکس فراری عکس فراری , عکس ماشین قشنگ عکس ماشین قشنگ عکس ماشین قشنگ عکس ماشین قشنگ , خفن خفن خفن خفن , قرمز قرمز قرمز قرمز , فراری قرمز فراری قرمز فراری قرمز فراری قرمز , در در در در ,
موضوع : اتومبیل ,
بازدید : 456
تاریخ : سه شنبه 15 اسفند 1391 زمان : 19:44 | نویسنده : محمد | نظرات ()

کد امنیتی

تمامی حقوق مطالب این سایت مربوط به همین سایت می باشد و کپی برداری به شدت پیگرد قانونی دارد. | طراح قالب: Moisrex