close
تبلیغات در اینترنت
لامبورگینی زرد - lamborghini | تصویر پس زمینه - wallpapers

لامبورگینی زرد - lamborghini


Alexa
1
لامبورگینی زرد - lamborghini

لینک شماره 1 :
عنوان:


عرض: ارتفاع: کیفیت: 100
در این قسمت شما می توانید اندازه ها و کیفیت تصویر را تغییر دهید.
برای این که نسبت اندازه ها یکسان باشد کافیست که در میله های عرض و ارتفاع در یک راستا قرار بگیرند.
در این ابزار هر تصویر را می توانید فقط به اندازه 2 برابر اندازه خود بزرگ کنید. که البته با کمی نگاه کردن به آدرس ساخته شده می توانید تصویر بزرگتری را نیز درست کنید ولی در آن صورت کیفیت تصویر به شدت با کاهش روبرو خواهد بود.

کد برای انجمن:
کد HTML:
آدرس تصویر:
اندازه تصویر: ...
پسوند تصویر: ...

لامبورگینی شرکتی ایتالیایی و سازنده خودروهای اسپورت می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در دهکده‌ای کوچک به نام سن آگاتا بولونیز در نزدیکی بولونیا در کشور ایتالیا قرار دارد.
این شرکت در سال ۱۹۶۳ توسط فروچیو لامبورگینی که دارنده یک کارخانه تراکتور سازی موفق بود، تاسیس شد.که البته فروچیو لامبورگینی از انجا تصمیم به تغیر سیاست خود داد که جعبه دنده فراری 250 کالیفورنیا وی دچار مشکلی در بخش گیریبکس و کلاچ میشود که این مشکل رابه انزو فراری اطلاع می دهد اما در عوض با نامه ی زشت فراری مواجه میشود که در ان به فروچیو حرف های ناسزایی گفته شده بود و بعد از ان فروچیو تصمیم به ساخت ماشین های سوپر اسپورت گرفت.
لامبورگینی هم اکنون تابع شرکت آلمانی آئودی است که خود تابعه شرکت فولکس واگن می‌باشد. فروش لامبورگینی در سال ۲۰۱۱ بالغ بر ۱۷۱۱ دستگاه بوده است.

ادامه مطلب در ویکی پدیابرچسب ها : زرد زرد زرد زرد , لامبورگینی لامبورگینی لامبورگینی لامبورگینی , lamborghini lamborghini lamborghini lamborghini , lamborghini_yellow lamborghini_yellow lamborghini_yellow lamborghini_yellow , لامبورگینی زیبا لامبورگینی زیبا لامبورگینی زیبا لامبورگینی زیبا , اتومبیل اتومبیل اتومبیل اتومبیل , ماشین ماشین ماشین ماشین , لامبورگینی قشنگ لامبورگینی قشنگ لامبورگینی قشنگ لامبورگینی قشنگ , ماشین لامبورگینی ماشین لامبورگینی ماشین لامبورگینی ماشین لامبورگینی , عکس لامبورگینی عکس لامبورگینی عکس لامبورگینی عکس لامبورگینی , تصویر تصویر تصویر تصویر , عکس عکس عکس عکس , تصویر لامبورگینی تصویر لامبورگینی تصویر لامبورگینی تصویر لامبورگینی ,
موضوع : اتومبیل ,
بازدید : 650
تاریخ : سه شنبه 15 اسفند 1391 زمان : 20:17 | نویسنده : محمد | نظرات ()

کد امنیتی

تمامی حقوق مطالب این سایت مربوط به همین سایت می باشد و کپی برداری به شدت پیگرد قانونی دارد. | طراح قالب: Moisrex